./uploads/header_projekty/volne-byty-praha/
Úvodní stránka > Volné byty Praha

Volné byty v Praze

Pořízení vlastního bydlení, zajištění ubytování pro studujícího potomka nebo investice s minimálním rizikem – pro pořízení nového bytu v Praze můžete mít důvodů, kolik chcete. Sekyra Group nabízí v Praze řadu nových bytů v atraktivních lokalitách s ještě atraktivnějšími podmínkami. Pojďte vybírat!

Přejít na volné byty v Praze

Víte přesně, kde chcete bydlet, a jaké výhody Sekyra Group k novým bytům nabízí? Pak neztrácejte čas čtením a rovnou se podívejte na aktuální volné byty v Praze od společnosti Sekyra Group.

Zobrazit volné byty v Praze

BelariePark: Volné byty v Praze

Proč a jak kupovat nový byt v Praze?

Pro vlastní bydlení – samozřejmě. Řada klientů ale kupuje byt v Praze jako jistou investici, která bude časem nabývat na hodnotě. Pokud koupíte byt v lokalitě, která má perspektivu, a který je sám o sobě kvalitně postaven i vyřešen, nemáte se čeho obávat.

V rámci našich služeb vám poskytneme kompletní finanční poradenství při koupi nového bytu včetně možnosti sjednání hypotečního úvěru za výhodných podmínek. Samozřejmostí je servis osobního makléře a veškeré právní služby.

Aktuální nabídka nových bytů v Praze

Kromě klasické nabídky bytů v novostavbách v Praze nabízíme také několik žádaných atypických variant:

  • Vzdušné, originální a luxusní mezonetové byty
  • Atraktivní byty se zahrádkou
  • Dokonalé byty pro rodinu s velkou terasou

Nové byty právě teď prodáváme v jedné lokalitě v Praze:

  • Nové byty v Modřanech – klidné bydlení kousek od břehu Vltavy s cyklo-bruslařskou stezkou a s výbornou dopravní dostupností centra Prahy.

Zobrazit volné byty v Praze