./uploads/header_projekty/novinky/
Úvodní stránka > Novinky

Novinky

1. 04. 2020

Development a celkovou rekonstrukci objektu převezme developerská společnost Sekyra Group.

 

Generali Real Estate prostřednictvím panevropského fondu „Generali Real Estate Asset Repositioning S.A. (GREAR)“ koupila od společnosti PSN obchodní dům Kotva v centru Prahy. Fond je zaměřený na rozvoj nemovitostních aktiv v hlavních evropských městech.

Strany se dohodly, že nebudou poskytovat podrobnosti o kupní ceně a dalších podmínkách.

Cílem spolupráce se Sekyra Group je provést rozsáhlou rekonstrukci Kotvy tak, aby jí byla navrácena prestiž a status špičkové nákupní destinace v historickém centru Prahy.

 

Kotva, která byla otevřena v roce 1975, patřila dlouho mezi největší obchodní domy v Evropě a k nejnavštěvovanějším budovám české metropole. Obchodní dům nyní vyžaduje kompletní renovaci, která podpoří jeho původní krásu a podtrhne významnou architektonickou stopu. To vše nově obohatí špičkové moderní funkcionality, které komplexu přidají na další hodnotě.


TZ ke stažení ZDE24. 03. 2020
Riviéra Modřany

 

Vážení klienti,

V reakci na Vaše dotazy týkající se pokračování stavebních prací na rezidenčním projektu Riviéra Modřany bychom Vás chtěli ujistit, že i v takto složité době probíhají veškeré stavební práce na projektu podle předem stanoveného harmonogramu. Všechny avizované termíny se snažíme dodržet.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a zájem o rezidenční projekt Riviéra Modřany. Naši prodejci jsou Vám k dispozici na bezplatné lince: 800 411 111, nebo na emailu prodej@sekyragroup.cz.15. 03. 2020

 

Vážení klienti,

v souvislosti s šířením koronaviru v České republice a s ohledem na kolektivní bezpečí je naše klientské centrum U Sluncové 666/12a provozováno v omezeném rozsahu.

Veškerou agendu vyřizujeme pouze telefonicky a po e-mailu, s vyloučením osobního kontaktu, pro vstup veřejnosti je tedy klientské centrum do odvolání uzavřeno.

Veškeré Vaše dotazy ohledně rezervací, prodejů a předávání bytových jednotek s Vámi rádi vyřídíme telefonicky na bezplatné lince: 800 411 111, nebo emailem prodej@sekyragroup.cz.

V případě, že se nedovoláte na bezplatnou linku 800 411 111, která je v této době přesměrována na mobilní telefon prodejce, použijte prosím pro opakované volání přímo mobil našeho prodejce: Jan Mahdal tel.: +420 736 510 296. V době přesměrování bezplatné linky nám technické důvody neumožnují zavolat Vám zpět – Vaše telefonní číslo nám není bohužel zobrazeno.

Podpisy smluvních dokumentů jsme pripraveni zajistit distančně.

Předávání bytových jednotek na rezidenčním projektu Tandem Modřany zajistíme po individuální domluvě - tel.: +420 736 510 315, email: mjankovic@sekyragroup.cz

Děkujeme Vám za pochopení s dočasným omezením naší klientské péče.20. 12. 2019

Vážení klienti,

přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku 2020.

Naše klientské centrum bude z důvodu vánočních svátků mezi 24.12. - 31.12. uzavřeno.

Budeme se na Vás opět těšit 2.1.2020.

 29. 11. 2019
Smíchov City

 

Děkujeme všem účastníkům, kteří dorazili do Malé galerie na VERNISÁŽ výstavy projektu Smíchov City, u příležitosti představení rozpracovanosti 2. etapy projektu Smíchov City – Jih a aktualizovaného návrhu 1. etapy Smíchov City-Sever. Hosty přivítali místostarosta Tomáš Homola, radní Zděněk Doležal za MČ Praha 5 a za nás ředitel developmentu Igor Klajmon. Výstava v Malé galerie je prodloužena až do 14. února 2020.

Vstup je zdarma. Otevřeno bude úterý až pátek 13.00 – 18.00 hodin.
Stránka 1 z 33  > >>