./uploads/header_projekty/vsechny-projekty/
Úvodní stránka > Všechny projekty

Developerské projekty Praha

Nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a zanedbané lokality. Pro někoho smutná podívaná, pro nás místo pro budoucí rozvoj. Naše vlastní developerské projekty se soustředí na komerční i rezidenční výstavbu a rozvoj nevyužitých území. Co to znamená v praxi? Naše developerské projekty v Praze přetvářejí zanedbané kouty metropolí na výstavní lokality určené pro bydlení, podnikání i kanceláře.


Další informace ...Méně informací ...

Vylepšujeme podobu měst

Vlajkovou lodí naší práce jsou proměny celých čtvrtí. Tyto náročné developerské projekty bez nadsázky ovlivní chod a podobu města na desetiletí dopředu. Provádíme podrobné studie a analýzy, projektujeme obytné celky, parky, komunikace i komerční prostory, zajišťujeme povolení a samozřejmě i realizaci. Prohlédněte si naše developerské projekty v Praze podrobněji!

Developerské projekty Praha

Mezi největší a nejvýznamnější developerské projekty v Praze nyní bezpochyby patří tři City – Rohan City, Smíchov City a Žižkov City. Bez nadsázky jde o kompletní proměny velkých zanedbaných území v pulsující a moderní čtvrti velkoměsta. Kromě těchto obřích projektů patří mezi developerské projekty v Praze řada menších rezidenčních projektů a kancelářských komplexů.

Máte zájem dozvědět se více o developerských projektech v Praze? Prohlédněte si podrobnější informace o velkých rozvojových územích nebo rezidenčních projektech!

Rezidenční projekty

Kancelářské projekty

Velká rozvojová území

Velká rozvojová území – dokončené projekty

Tato sekce neobsahuje žádné projekty.