./uploads/header_projekty/luxusni-bydleni/


Klientské centrum

Úvodní stránka > Luxusní bydlení

luxusní byty v praze - Luxusní byty v Praze

Nechcete standard. Nechcete bydlet daleko od centra dění. A nechcete být na adrese, kterou si každý splete. Požadujete více než průměr. Chcete luxus. Chcete bydlet v bytě, který jste si nechali přizpůsobit svým potřebám. V bytě, před kterým vždy zaparkujete. A ve kterém se ve vás každý den rozhostí pocit, že jste na místě, které si zasloužíte. Vítejte v nabídce mezi luxusními byty v Praze!

Luxusní byty jsou na vzestupu

Na trhu nových bytů v Praze je zájem o dvě kategorie:

  • cenově dostupné byty pro mladé rodiny,
  • luxusní byty pro náročné.

 

Luxusní byt pak nedělá jen jeho výbava, dispozice a architektura. Důležitá je také jeho poloha. Mít velkorysý byt na okraji je sice nadstandard, ale až blízko centra je to pravý luxus.

Vybíráme luxusní byty v Praze z naší nabídky

Chcete příklad? Podívejte se na náš projekt Rezidence Korunní. Luxusní byty Praha 10 získala díky tomuto projektu koncem roku 2010. Rezidenční části s názvem Villa či Industrial nepochybně splňují i ta nejnáročnější kritéria kladená na luxusní byty. O tom svědčí i obliba rezidence mezi slavnými osobnostmi.

Projektem na Vinohradech naše nabídka luxusních bytů v Praze samozřejmě nekončí. Další luxusní byty pro vás chystáme v projektu Rezidence Hřebenky a nejeden luxusní byt najdete i ve třech připravovaných „City“ – Rohan City, Smíchov City a Žižkov City.

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ