./uploads/header_projekty/levne-byty-praha/
Úvodní stránka > Levné byty Praha

Levné byty v Praze

Někdy to prostě jinak nejde – okolnosti, současná práce nebo jen nechuť vydávat za bydlení tolik peněz vedou k pátrání po levném bytě. Ač se to možná na první pohled nezdá, i v Praze je možné najít levné byty. Ukážeme vám, jak hledat, a na čem si raději připlatit.

Přejít na aktuální levné byty v Praze

Víte určitě, že nechcete za bydlení příliš utrácet? Nechcete ztrácet čas čtením rad, jak vybrat levný byt v Praze? Pak se rovnou podívejte na levné byty v Praze od společnosti Sekyra Group.

Zobrazit levné byty v Praze

BelariePark: Levné byty v Praze

Je pro mě levný byt vhodný?

To asi víte nejlépe sami – nechcete se tolik zadlužovat, dražší byt nepotřebujete, nebo na něj právě nemáte dost peněz. Pořízení levného bytu samozřejmě není chybou. Jen je nutné šetřit na správných místech.

Levný byt většinou znamená horší/vzdálenější lokalitu, menší podlahovou plochu, nižší stupeň vybavení nebo méně výhodné umístění v bytovém domě. Přání má každý individuální, ale obecně doporučujeme nešetřit na kvalitě projektu – v těch opravdu dobrých je i relativně méně atraktivně umístěný byt naprosto vyhovující.

Naopak, ušetřit můžete na vnitřním vybavení, které po pár letech vyměníte za lepší. Pokud víte, že v bytě nezůstanete na celý život, vyplatí se šetřit i na podlahové ploše. Levné byty mají samozřejmě i další výhody a nevýhody:

Výhody levného bytu:

  • Nízká cena, nižší zadlužení, nižší závazky – žádnou větší výhodu než cenu levný byt nemá

Nevýhody levného bytu:

  • Musíte si dávat pozor na kvalitu projektu i zpracování
  • Většinou horší vybavení, poloha a orientace
  • Menší velikost podlahové plochy

Komu doporučujeme levný byt v Praze?

Pro ty, kteří na dražší byt prostě nemají, je pořízení levného bytu jasné. Ale po levném bytě v Praze může pokukovat i ten, kdo většinu času není doma, a když má volno, tak cestuje. Nepotřebuje žádný komfort, stačí mu to nejjednodušší. Levné byty v Praze často kupují také mladé páry jako své startovací bydlení.

Zobrazit levné byty v Praze