./uploads/header_projekty/byty-s-terasou-praha/
Úvodní stránka > Byty s terasou Praha

Byty s terasou v Praze

Snídaně na sluníčku, romantické večerní posezení s výhledem do krajiny nebo na střechy okolních domů, místo pro dětský bazének. Byty s terasou mají své kouzlo, a když si ji správně vybavíte, bude vám dělat radost po celý rok.

Přejít na aktuální byty s terasou v Praze

Máte jasnou představu, že je pro vás ideální nový byt s terasou? Pak rovnou přejděte na pravidelně aktualizovaný přehled bytů v Praze, ve kterém snadno najdete byty s terasou.

BelariePark: Byty s terasou v Praze

Je pro mě bydlení s terasou vhodné?

Byt s terasou je prostě komfort. Oproti bytu s klasickým balkonem máte k dispozici mnohem větší prostor a také využití. Namísto miniaturních židliček si terasu u bytu vybavíte posezením pro celou rodinu a pořádným grilem.

Terasu od balkonu většinou odlišuje také účel – zatímco balkon slouží spíše jako okrasa nebo ryze praktický prvek, terasa je u bytu kvůli relaxaci. Jako vše, i byty s terasou mají své výhody i nevýhody::

Výhody bytu s terasou:

  • Vyšší komfort bydlení, získáte v podstatě jednu „místnost“ navíc
  • Velmi široké využití – od odpočinku přes pěstování rostlin až po pohodlné sušení prádla nebo úložiště jízdních kol
  • Většinou pěkný výhled

Nevýhody bytu s terasou:

  • Vyšší cena za pořízení
  • Je nutné počítat i s výdaji na vybavení terasy – od osvětlení po nábytek
  • Vyšší nároky na údržbu než u balkonu

Komu doporučujeme byt s terasou?

Po vlastním bytě s terasou touží lidé bez rozdílu věku, pohlaví nebo postavení. Komfortní byt s terasou si pořizují jak rodiny s dětmi, tak pracovně vytížené páry, které rády o víkendech odpočívají v naprostém klidu.