./uploads/header_projekty/byty-praha-9/
Úvodní stránka > Byty Praha 9

Byty v Praze 9

Spousta zeleně, bezprostřední blízkost rušného velkoměsta a kompletní služby. Nemožné? Ne v Praze 9, kde právě chystáme nové byty v nízkoenergetickém standardu. Noví majitelé v nich najdou komfortní bydlení, které nezatíží peněženku, a které nabídne příjemnou alternativu k tradičním rezidenčním čtvrtím.

V Praze 9 vás navíc skoro na každém kroku obklopuje historie. Mezi nejstarší části patří Čakovice a Vinoř, o kterých mluví už prameny z 11. století. Díky tomu vám nabízejí bydlení, kde se spojuje romantika dob minulých, blízkost přírody, občanská vybavenost i dobrá dostupnost do centra Prahy.

PŘEJÍT NA NABÍDKU BYTŮ V PRAZE 9

Dopřejte si bydlení, která má neopakovatelnou atmosféru. Byty v Praze 9 vám nabízejí moderní bydlení v klidné lokalitě, kde na vás dýchá historie. A díky dobré občanské vybavenosti přitom máte veškerý potřebný komfort.

PODÍVEJTE SE NA BYTY V PRAZE 9 – ČAKOVICÍCH

Projekt Obytný soubor Čakovice si zamiluje každý, kdo má rád klid a pohodu a přitom chce mít veškeré potřebné služby po ruce. Čakovice nabízejí příjemné bydlení na kraji Prahy s veškerou občanskou vybaveností i dobrou dostupností do centra. Navíc přirozeně navazuje na současnou zástavbu a udržuje tak genia loci.

Řekněte si o víc informací

PODÍVEJTE SE NA BYTY V PRAZE 9 – VINOŘI: ZÁMECKÝ DVŮR

Projekt Zámecký Dvůr v Praze 9 – Vinoři potěší všechny, kteří mají rádi pohodlné a moderní bydlení i klid a přírodu. Nové byty budou hned v sousedství Vinořského zámku a parku. Jejich obyvatelé tak budou mít historii doslova na dosah ruky.

Řekněte si o víc informací