./uploads/header_projekty/byty-praha-8/
Úvodní stránka > Byty Praha 8

Byty v Praze 8

Bydlení v úplně nové čtvrti, kde ještě nikdo před vámi nebydlel – přesně to čeká nové obyvatele bytů v Praze 8 na Rohanském ostrově. Připravujeme zde přes 200 000 metrů čtverečních nové zástavby, která do zatím opuštěného místa přinese nové kanceláře, obchody i byty. Podívejte se, jaké byty budou v Praze 8 k mání!

Přejít na nabídku bytů v Praze 8

Zatím je to hudbou budoucnosti, ale zájemcům o byty v Praze 8 doporučujeme sledovat stránku, kde zveřejníme každou novinku o rozsáhlé revitalizaci Rohanského ostrova společností Sekyra Group v rámci projektu Rohan City.

Zobrazit byty v Praze 8

Rohan City - Bydlení v Praze 8

Jak budou vypadat byty v Praze 8?

Podle současných plánů chystáme v Praze 8 vystavět moderní, vzdušnou a architektonicky promyšlenou část města na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně. Vedle rozsáhlých ploch zeleně a novotou vonících staveb bude lákadlem bytů v Praze 8 i samotný ostrov a blízkost řeky, které zdejšímu bydlení propůjčí nezaměnitelnou atmosféru.

Jaké budou mít byty v Praze 8 nevýhody sice zatím nevíme, ale mezi výhodami jistě nebudou chybět:

  • Vynikající dopravní dostupnost hromadnou a individuální dopravou
  • Kompletní občanská vybavenost a služby
  • Vysoký standard bydlení
  • Dostatek míst pro relaxaci a sportovní vyžití

Komu doporučujeme byty v Praze 8?

Nové byty v Praze 8 přitáhnou zájem jak manažerů, kteří v nových kancelářských komplexech najdou práci, tak rodin s dětmi, pro které budou parky a stezky kolem řeky ideální pro společné sportování. Pokud i vy chcete bydlet ve zbrusu nové lokalitě v centru města, sledujte vývoj projektu nových bytů v Praze 8.

Zobrazit byty v Praze 8