./uploads/header_projekty/byty-praha-5/
Úvodní stránka > Byty Praha 5

Byty v Praze 5

Výborná dopravní dostupnost, obchody a restaurace a hlavně stovky nových bytů. Přesně to chystáme ve zbrusu novém centru Prahy 5, které vznikne na místě Smíchovského nádraží. Díky rozsáhlé revitalizaci zde vybudujeme přes 210 tisíc metrů čtverečních kanceláří, obchodů, bytů i parků.

Přejít na nabídku bytů v Praze 5

Na prodej zatím žádné nové byty v Praze 5 nemáme, ale vždy aktuální informace o projektu revitalizace Smíchovského nádraží společností Sekyra Group najdete na stránkách projektu Smíchov City.

Zobrazit byty v Praze 5

Smíchov City - Bydlení v Praze 5

Jak budou vypadat byty v Praze 5?

Starých skladů a kolejí se bát nemusíte. Celou lokalitu Smíchovského nádraží kompletně přestavíme a nové byty v Praze 5 zasadíme do architektonicky promyšleného celku. Vznikne zde také úplně nová infrastruktura i všechny potřebné služby – od škol po restaurace, pěší boulevard a městský park.

Jaké budou mít nové byty v Praze 5 výhody a nevýhody? To zatím nevíme, ale několik základních poznávacích znamení ponesou 100%:

  • Ideální dostupnost hromadnou dopravou
  • Kompletní občanská vybavenost a služby
  • Vysoký standard bydlení
  • Dostatek míst pro relaxaci a sportovní vyžití

Komu doporučujeme byty v Praze 5?

Bydlení v nových bytech v Praze 5 bude vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak vytížené páry nebo náročné manažery. Každý si zde vybere byt podle svých preferencí. 

Zobrazit byty v Praze 5