./uploads/header_projekty/byty-praha-4/
Úvodní stránka > Byty Praha 4

Byty v Praze 4

Žádné sídliště nebo šedé paneláky. Byty v Praze 4 přece můžou vypadat úplně jinak. Dokáží nabídnout komfortní bydlení se spoustou zeleně v okolí i všemi myslitelnými službami.

Byty v Praze 4 slibují bydlení s výbornou dopravní dostupností. Za 15 minut se dostanete do centra Prahy. A je jedno, jestli raději jezdíte po vlastní ose nebo využijete metro, autobusy či tramvaje.

NABÍDKA BYTŮ V PRAZE 4

Momentálně pro vás bohužel v Praze 4 nové byty nechystáme. O to zajímavější bydlení, ale plánujeme v jejím sousedství. Připravujeme nové byty v Praze 12.

Vyberete si hned ze dvou projektů. Tandem Modřany si díky spoustě sportovišť v okolí zamilují hlavně všichni aktivní lidé. A blízký BelariePark II Vás ještě navíc potěší klidným, komfortním rodinným bydlením v pěti nízkoenergetických bytových domech s nádherným výhledem do okolní krajiny. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

JAKÉ BYTY V PRAZE 4 jsme už připravili?

Bydlení s úchvatným výhledem na Prahu a klidným posezením na balkoně, lodžii nebo předzahrádce získali naši klienti v Rezidenci Rozhledna. Na místě, kde do té doby stával chátrající mrakodrap, jsme postavili komfortní byty pro mladé páry i rodiny s dětmi.