./uploads/header_projekty/byty-praha-3/
Úvodní stránka > Byty Praha 3

Byty v Praze 3

Chcete bydlet v Praze 3, ale láká vás komfort novostavby? Líbilo by se vám bydlet v jedné z nejmodernějších částí města? Pokud nechcete koupit byt hned zítra, podívejte se na plánovaný projekt Žižkov City, který do Prahy 3 přivede až 15 000 nových obyvatel.

Přejít na nabídku bytů v Praze 3

Na prodej ještě nové byty v Praze 3 nemáme, ale aktuální stav projektu, konkrétní informace o Žižkov City a vůbec vše důležité o revitalizaci nákladového nádraží Žižkov společností Sekyra Group najdete na stránkách věnovaných projektu Žižkov City.

Zobrazit byty v Praze 3

Žižkov City - Bydlení v Praze 3

Jak budou vypadat byty v Praze 3?

Stávající budovy nákladového nádraží budou revitalizovány a začleněny do nové okolní zástavby, čímž vznikne velkorysé nové centrum Prahy 3 o rozloze přes 330 tisíc metrů čtverečních. Široké ulice, zeleň, promyšlená dopravní infrastruktura a hlavně nové byty – to vše vznikne v bezprostřední blízkosti centra Prahy.

Byty zde budou svým novým majitelům poskytovat dostatek soukromí i bohaté možnosti trávení volného času. A díky řadě kancelářských budov zde mnoho místních jistě najde i práci.

Všechny nové byty v Praze 3 v projektu Žižkov City má spojovat několik hlavních výhod:

  • Ideální dostupnost hromadnou dopravou
  • Kompletní občanská vybavenost a služby
  • Vysoký standard bydlení
  • Dostatek míst pro relaxaci a sportovní vyžití

Komu doporučujeme byty v Praze 3?

Pokud chcete zažít pocit, jaké to je bydlet v úplně novém městě, bude se vám Žižkov City líbit. Nové byty v Praze 3 budou jako stvořené pro rodiny s dětmi i ty, kteří rádi tráví čas mezi lidmi.

Zobrazit byty v Praze 3