./uploads/header_projekty/byty-praha-12/
Úvodní stránka > Byty Praha 12

Byty v Praze 12

Víte, že i v Praze si můžete užít komfort městského života ve spojení s klidnou přírodou? Přesně takové bydlení nabízejí byty v Praze 12. Nejen, že v Praze 12 najdete perfektní občanskou vybavenost, ale za pár minut se dostanete do přírody a zase zpět do centra města.

Především to platí pro městskou část Modřany, která nabízí unikátní spojení moderního bydlení a přírody. Nejen, že je obklopená lesy, ale najdete zde i vinici. A takových míst v celé Praze moc není. Podívejte se, jaké byty v Praze 12 – Modřanech jsou právě k mání!

Přejít na nabídku bytů v Praze 12

Užijte si bydlení, které nadchne všechny aktivní lidi i milovníky přírody. Z našich bytů v Praze 12 máte na dosah Modřanskou rokli, cyklo-bruslařskou stezku podél Vltavy, různá sportoviště, kino, divadlo, obchody i restaurace. V Praze 12 se prostě nudit nebudete.

PODÍVEJTE SE NA BYTY V PRAZE 12 – MODŘANECH: TANDEM MODŘANY

Na příjemné bydlení v bytech s vlastním balkonem, parkovacím stáním i společnou kočárkárnou láká Tandem Modřany. Potěší vás také kompletní občanskou vybaveností v okolí, výbornou dostupností 15 minul do centra Prahy a spoustou sportovišť v okolí. Stačí si jen vybrat z bytů od 1+kk po 3+kk.

Zobrazit byty v Praze 12 – Modřanech: Tandem Modřany

PODÍVEJTE SE NA BYTY V PRAZE 12 – MODŘANECH: BELARIEPARK II

BelariePark II nabízí komfortní, klidné rodinné bydlení s nádherným výhledem do krajiny. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost a za pouhých 15 minut se pohodlně dostanete do centra města. Jednoduše ideální bydlení pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Podívejte se sami.

Řekněte si o víc informací