./uploads/header_projekty/byty-4-kk-praha/
Úvodní stránka > Byty 4+kk Praha

Byty 4+kk v Praze

Dostatek soukromí pro každého člena rodiny, komfort vlastní pracovny nebo místnost na skladování věcí navíc. Důvodů pro pořízení bytu o velikosti 4+kk byste určitě našli sami dost. V Praze sice byty 4+kk nepatří k nejprodávanějším, přesto jich ale na trhu najdete dostatek.

Přejít na nabídku bytů 4+kk v Praze

Nechcete ztrácet čas porovnáváním čtyřpokojových bytů s ostatními? Podívejte se rovnou na stránku, kde nabízíme aktuálně volné byty 4+kk v Praze od společnosti Sekyra Group.

Zobrazit byty 4+kk v Praze

Rezidence Korunní: Byty 4+kk v Praze

Je pro mě byt 4+kk vhodný?

Byt o velikosti 4+kk samozřejmě není pro každého – už kvůli výši pořizovací ceny. Přece jen, podobné byty mají poměrně velkorysou podlahovou plochu. Pokud ale chcete například doma pracovat nebo máte více dětí, stojí podobně velký byt za úvahu. Jako každý byt, i byt 4+kk má své výhody i nevýhody:

Výhody bytu 4+kk

  • Prostor a dostatek soukromí pro každého
  • Místo pro domácí pracovnu
  • Nové byty 4+kk mívají chytré členění prostoru, díky kterému je v nich vždy dostatek světla. Většinou máte také okna do více světových stran
  • Mnoho úložných prostor

Nevýhody bytu 4+kk

  • Vyšší pořizovací náklady
  • Pokud si nepořídíte byt v nízkoenergetické stavbě, zaplatíte více i za energie
  • Větší byt znamená i náročnější údržbu

Komu doporučujeme byt 4+kk?

Luxus bytu 4+kk v Praze doporučujeme velkým rodinám nebo dobře situovaným párům, z nichž alespoň jeden člen pracuje občas doma. Podobně velký byt může sloužit i jako známka sociálního statusu – zvláště v žádaných pražských lokalitách.

Prohlédněte si aktuální nabídku bytů 4+kk na prodej v Praze. Máte-li zájem o ještě prostornější byty, můžete si vybrat z našich nadstandardních bytů.

Zobrazit byty 4+kk v Praze