./uploads/header_projekty/byty-2-kk-praha/
Úvodní stránka > Byty 2+kk Praha

Byty 2+kk v Praze

Bezpečná investice, startovací bydlení pro pracující páry nebo cenově dostupný byt pro mladé rodiče s prvním potomkem – to je typický byt 2+kk v Praze. Bytů této velikosti je na trhu obrovské množství a vybere si v nich jak ten nejnáročnější klient, tak i rodina, která má hluboko do kapsy.

Přejít na nabídku bytů 2+kk v Praze

Už jste pár inzerátů na byty 2+kk v Praze prošli, a stále nemáte vybráno? Tak neztrácejte další čas a rovnou se podívejte na stránku, kde nabízíme aktuálně volné byty 2+kk v Praze od společnosti Sekyra Group.

Zobrazit byty 2+kk v Praze

Rezidence Korunní: Byty 2+kk v Praze

Je pro mě byt 2+kk vhodný?

Byty 2+kk jsou v Praze velmi různorodé. Jejich luxusní variantu s velkorysou podlahovou plochou a umístěním blízko centra si pořídí vytížený manažer zahraniční firmy, klasický 2+kk na kraji Prahy blízko zeleně zase volí rodina s dítětem. Při výběru bytu 2+kk tak bude nejspíš hrát největší roli váš rozpočet. Jako všechny byty, i 2+kk má své výhody i nevýhody:

Výhody bytu 2+kk

  • Velký cenový rozptyl od levných po luxusní
  • Bezpečná investice, byt 2+kk v Praze lehce pronajmete nebo prodáte
  • Velký výběr lokalit i typů nemovitostí
  • Nízké provozní náklady

Nevýhody bytu 2+kk

  • Menší soukromí pro členy rodiny, už do nich neumístíte pracovnu ani samostatný dětský pokoj, pokud se nechcete vzdát ložnice

Komu doporučujeme byt 2+kk?

Podobné byty rozdělujeme do dvou kategorií – ty levnější ve čtvrtích se zelení doporučujeme mladým rodinám jako první bydlení nebo starším lidem s odrostlými dětmi. Nadstandardně řešené byty 2+kk v Praze včetně garážových stání a vrátnic situované blízko centra pak plně uspokojí potřeby vytížených lidí, kteří podobný byt v případě potřeby lehce pronajmou nebo prodají.

Zobrazit byty 2+kk v Praze