./uploads/header_projekty/byty-1-kk-praha/
Úvodní stránka > Byty 1+kk Praha

Byty 1+kk v Praze

Jsou lidé, kteří si byt 1+kk pořídí ještě při studiu. Ale jsou také lidé, kteří v bytě 1+kk prožijí celý život. Ať už patříte do jedné, či do druhé skupiny, můžete si u nás vybrat byt podle svých představ. V nabídce máme byty 1+kk v Praze, které uspokojí jak zástupce generace singles, tak mladé páry nebo seniory.

Přejít na nabídku bytů 1+kk v Praze

Jdete na jistotu a přesně víte, jak by měl váš vysněný byt 1+kk v Praze vypadat? Tak neztrácejte čas a podívejte se na stránku, kde jsme připravili všechny aktuálně volné byty 1+kk v Praze od společnosti Sekyra Group.

Zobrazit byty 1+kk v Praze

Rezidence Korunní: Byty 1+kk v Praze

Je pro mě byt 1+kk vhodný?

Malý byt o velikosti 1+kk samozřejmě není pro každého – jedna místnost asi není ideální pro rodinu s dětmi. Naopak ale pro člověka, který žije sám, to plně dostačuje. Byt jej moc nestojí, snadno se uklízí a dává mu veškerý komfort. Byt o velikosti 1+kk je také dobrou investicí, protože se snadno pronajímá – ať už studentům, tak i lidem, kteří v Praze pracují, a potřebují dočasné bydlení.

Jako každý byt, i malý 1+kk má své výhody i nevýhody:

Výhody bytu 1+kk

  • Nejnižší cena ze všech bytů
  • Malé měsíční náklady
  • Bezpečná investice
  • Jednoduchá údržba
  • Možnost pořídit si bydlení v centru za dostupnou cenu

Nevýhody bytu 1+kk

  • Samozřejmě malý prostor a v případě více obyvatel nedostatek soukromí

Komu doporučujeme byt 1+kk?

Nejmenší ze všech bytů, 1+kk, doporučujeme hned několika typům klientů. Prvním je hodně zaměstnaný muž či žena mladšího věku, který pracuje v centru, a potřebuje byt hlavně na přespání. Dalším typickým majitelem bytu 1+kk v Praze je pracující student (či jeho rodiče), který má byt jako jistou investici a náhradu koleje či privátu.

Zobrazit byty 1+kk v Praze